Том Хенкс знову шукатиме розгадки в ролі Роберта Ленгдона

Автор: Вадим Войтик

30 Aug, 2014 17:25

Поділитись публікацією
Том Хенкс знову шукатиме розгадки в ролі Роберта Ленгдона

Студія Sony Pictures і кінокомпанія Imagine Entertainment визначилися з датою початку зйомок екранізації роману Дена Брауна «Інферно». Вже в квітня 2015 Рон Ховард втретє зніме Тома Хенкса в ролі професора Роберта Ленгдона.

Цікаво, що ще влітку 2011-го Рон Ховард заявив, що фільми по Брауну знімати більше не збирається, а студія збиралася передати іншому постановнику режисерське крісло екранізації третьої книги серії «Втрачений символ». Подейкували, що причиною такого ставлення став фільм «Капітан Філліпс», який хотів знімати Ховард, але Sony воліла найняти Пола Грінграсса.

І все ж режисерові «Гонки» доведеться знову зустрітися з героєм «Коду да Вінчі» та «Ангелів і демонів», експертом з релігійної символіки і професором Гарварду Робертом Ленгдоном. За сюжетом «Інферно» Роберт прокидається у флорентійській лікарні з амнезією. Не встигнувши зрозуміти, що відбувається, він змушений пуститися у втечу від кілера і знаходить захисницю в особі лікаря Сієнни Брукс. Разом з нею Ленгдон спробує не тільки дізнатися, кому так знадобилося його усунути, але й розгадати таємницю циліндра, що приховує карту пекла з «Божественної комедії» Данте, і зупинити маніяка, котра зібралася випустити в світ вірус чуми.

«Код да Вінчі» вийшов в 2006 році, обійшовся студії в 125 мільйонів і зібрав у світовому прокаті 758 мільйонів доларів. Продовження змусило чекати себе три роки. «Ангели і демони» коштували вже 150 мільйонів, а в прокаті показали себе гірше, зібравши трохи менше 486 000 000 доларів.

Таким чином, Sony пропускає «Втрачений символ» і відразу звертається до «Інферно», четвертої книги про Ленгдона. Адаптував роман Девід Кепп. Зйомки заплановані на квітень 2015 року.