ТОПові спікери та професійні тренінги: прикарпатців кличуть на першу освітню програму Інституту європейської політики (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

05 Січ, 2020 11:39

ТОПові спікери та професійні тренінги: прикарпатців кличуть на першу освітню програму Інституту європейської політики (ВІДЕО)

Бажаєш стати депутатом? Інститут європейської політики починає свою першу освітню Програму «Професійний політик».

Читайте також: Рада закріпила в Конституції курс на ЄС і НАТО. Як голосували прикарпатські нардепи

До 20 січня кожен охочий має шанс записатися на курс лекцій від фахових експертів та  відомих облич у прикарпатській та українській політиці й освіті. На тренінгах можна буде не лише поспілкуватися з аналітиками, теоретиками й політичними лідерами, а й «озброїтися» всіма необхідними знаннями та навичками для того, щоб бути обраним до представницького органу, а головне – професійно виконувати свої обов’язки, пишуть Версії.

«Ця програма стосуватиметься майбутніх депутатів обласного центру Івано-Франківської міської ради. В рамках цієї програми ми не тільки поділимося з учасниками досвідом того, як успішно будувати виборчі кампанії, формувати її місію, але також навчимо, як ефективно працювати в соціальних мережах та захищати результати своїх виборів. Поряд з тим ми поділимося своїми знаннями і своїм досвідом щодо того, як ефективно розвивати свою громаду, населений пункт та регіон, який слухачі матимуть за честь представляти в своєму представницькому органі. Мені приємно анонсувати, що серед ТОП-спікерів цієї програми будуть відомі українські успішні політики, які не лише в теоретичному, але й у практичному плані реалізували дуже багато успішних проектів», –  відзначив Юрій Соловей, голова ГО «Інститут європейської політики».

Програма «Професійний політик» складатиметься з 10 семінарів 1 раз на тиждень. Стартує з 10 лютого. Максимальна кількість учасників – 40. За словами організаторів серед заявлених спікерів експерти, які відмінно розбираються в «політичній кухні» з середини:

 • Віктор Пинзеник – віце-прем‘єр, Міністр фінансів та економіки, народний депутат багатьох скликань;
 • Оксана Продан – народний депутат 7,8 скликань, голова Всеукраїнського об‘єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця»;
 • Олег Синютка – голова Львівської ОДА 2014-2019 роках, народний депутат 9 скликання;
 • Олександр Солонтай – експерт інституту політичної освіти;
 • Юрій Филюк – засновник проекту «Промприлад. Реновація»;
 • Максим Лисюк – голова ІФООГ «Комітет виборців України»;
 • Василь Марчук – доктор наук, завідувач кафедри політології ПНУ;
 • Дмитро Дзвінчук – доктор наук, директор Інституту гуманітарної підготовки та державного управління та інші Топ-експерти в галузі держуправління.

Чому новий Виборчий кодекс повністю змінює правила проведення місцевих виборів та як вести вибори виходячи з цього?! Як будувати виборчу кампанію щоб вона була успішною?! Які сучасні інформаційні технології працюють, а від чого варто відмовитись?! Чому бюджет міста/регіону є фундаментом розвитку?! Як працює податкове законодавство на місцевому рівні?! Чому розвиток міст залежить від інновацій?! Як за декілька років можна зробити своє місто успішним?! Чому кадри вирішують все?! Організатори переконують, що у новоствореному політико-аналітичному центрі можна буде отримати експертну відповідь на будь-яке актуальне політичне питання.

«Я переконаний, що ця програма стане не лише відмінною можливістю підвищити свій професійний рівень, але й стане хорошим стартом для побудови професійної політичної кар’єри. Я більш, ніж переконаний, що українська політична й регіональна еліта повинна бути професійною та високоосвіченою. Наша мета реалізувати це!», – додав Юрій Соловей.

Опубліковано Юрієм Соловеєм Субота, 4 січня 2020 р.

Анкети для участі у Програмі «Професійний політик» приймаються до 20 січня.

Заявки та анкети на участь, а також умови участі в Програмі можна отримати за цією електронною адресою [email protected], або за тел. +380687622341.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
 • like
 • exciting
 • laugh
 • surprise
 • sad
 • angry

Loading...