Топовий британський університет допоможе студентам УКД робити бізнес

05 Лют, 2024 17:19

Поділитись публікацією
Топовий британський університет допоможе студентам УКД робити бізнес

Влітку найкращі студенти Університету Короля Данила зможуть взяти участь у підприємницькому таборі британського Університету Ексетера, який входить до десятки найкращих країни. Крім того, виш входить до групи “Рассел” — британської “Ліги плюща”.

Читайте також: Пʼять студентських проєктів Франківська отримали 10 000 гривень на реалізацію ідей (ФОТО)

Відповідної домовленості сторони дійшли під час візиту представників УКД до Університету Екстера 29 січня – 1 лютого, повідомляють “Галці” у виші.

УКД представляла завідувачка кафедри права та публічного управління Ірина Припхан. Разом із проректором із міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку УКД Максимом Карпашем вона взяла участь у низці зустрічей із представниками університету Ексетера, зокрема з віцеректором із глобальної взаємодії Річардом Фоллеттом, директором відділу глобального партнерства Пітером Клеком, керівником гробального партнерства Джеймсом Смітом.

Відтак учасники домовилися щодо співробітництва університетів у навчальній та науковій сферах, а також сферах академічної мобільності студентів та викладачів.

“Зокрема, цьогоріч улітку кращі студенти університету зможуть безкоштовно взяти участь у підприємницькому таборі, що організовується Університетом Ексетеру, упродовж перебування в якому матимуть можливість виготовити власний бізнес-продукт”, – йдеться у повідомленні.

Серед іншого, домовилися й щодо співпраці в напрямку реалізації міжнародної програми спільних подвійних дипломів для студентів УКД.

Як наголошує Максим Карпаш, програма подвійних дипломів надасть можливість випускникам УКД здобути освітні компетентності не тільки від викладачів вітчизняного вишу, а й, зокрема, від викладачів британського Університету Ексетера.

“Безумовно, це підвищить якість підготовки випускників і дасть змогу за результатами навчання отримати дипломи двох університетів: УКД та Університету Ексетера (Велика Британія)”, – каже Карпаш.

Сторони погодилися спільно розвивати нові проєкти, втілювати освітні та наукові ініціативи. Тематично нові форми співпраці стосуватимуться і юридичних практик, реалізації плану гендерної рівності в УКД, студентського підприємництва тощо.