Торговельні мережі та влада запевняють, що запасів продуктів вистачить

Автор: Єва Жасминова

24 Лют, 2022 17:26

Поділитись публікацією
Торговельні мережі та влада запевняють, що запасів продуктів вистачить

В Івано-Франківську в магазинах є продукти, працюють банкомати та заправки.

Українці! З огляду на велику кількість фейкової, помилкової чи неточної інформації, в цей напружений період ми взялися за збір достовірних, перевірених даних, щодо ситуації в місті Івано-Франківськ, пише платформа ТЕПЛЕ МІСТО.

В основних мережах Івано-Франківська продукти є. Кількість відвідувачів велика, але загалом в межах звичайного високого попиту — черги тільки на касах. Франківці не піддалися паніці: беруть загалом тільки необхідну кількість продуктів, не роблять надмірних закупівель.

Як приклад: АТБ на Мельника —  беруть приблизно по два пакети товару на особу, беруть крупи, цукор, борошно, товари гігієни та воду. Такий попит є повністю нормальним, не містить небезпеки. У Львові вже завантажені автомобілі, щоб виїжджати та поповнювати склади.

Торговельні мережі наголошують, що постачання продуктів здійснюється безперебійно. Навіть якщо в конкретному магазині закінчився конкретний товар, підвіз буде в найближчий час. Станом на 11:30 — обмеження на продаж в одні руки ввела лише мережа МЕТРО. АТБ готові до обмежень у разі виникнення паніки та загрози дефіциту, але наразі такої необхідності не бачать.

Черги, ажіотаж, деякі заправки закрито. АЗС ввели обмеження — по 20 л на одне авто.

Маємо деталізовану інформацію з ОККО ГАЛИЧ станом на 13:15 — черга на понад 3 години, люди беруть бензин, в тому числі у каністри. Наявного пального за таких темпів на тій заправці вистачить до 17 години, утім постачання пального буде сьогодні ввечері.

Міський голова та міськвиконком готуються приймати вимушено переселених осіб, працюють в цілодобовому режимі: вже виділено приміщення для надання тимчасового притулку. Просять містян за можливості допомогти з кариматами, спальниками, питною водою. Вашу допомогу можна принести у центральний ЦНАП міста Івано-Франківськ за адресою вул. Незалежності, 9