Традиції захисників: у Франківську врочистою ходою пройшли старенькі бійці УПА та юні військові ЗСУ та Нацгвардії (ФОТО,ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

14 Жов, 2016 14:48

Поділитись публікацією
Традиції захисників: у Франківську врочистою ходою пройшли старенькі бійці УПА та юні військові ЗСУ та Нацгвардії (ФОТО,ВІДЕО)

З нагоди Дня захисника України та річниці створення Української Повстанської Армії в Івано-Франківську відбулася традиційна хода ветеранів визвольних змагань та нинішніх військовослужбовців.

Читайте також: У Франківську відкрилася книгарня "Під лиликом" (ФОТО)

Вона стартувала з вулиці Лепкового, де є офіс Братства ОУН-УПА Карпатського краю і інших патріотичних організацій, та завершилася у Меморіальному сквері.

Щороку стареньких бійців УПА в ході меншає – кого вже не стало, кому не дозволяє здоров’я. Колишній зв’язковий українського підпілля , 89-річний Роман Яремак згадує, що на захист Батьківщини став у 16 років. А нині радий бачити багато молоді, яка теж пам’ятає за обов’язок перед рідним краєм.

“Я дуже любив свою Україну, і допомагав хлопцям всім, що міг дістати – зброю, німецькі машини… Для мене цей день дуже важливий, бо це річниця створення УПА, і він має бути таким для кожного українця”, – каже ветеран “Галці”.

хода,бандера,Ветерани,Хода Ветеранів-3104

В ході також взяли участь місцеві військові з 114 бригати тактичної авіації, службовці Нацгвардії, активісти, муніципальних хор, міський голова Руслан Марцінків.

У Меморіальному сквері відбулася панахида за захисникам України, котрі віддали за неї своє життя.

Теги: