Трагічно загинула колишня голова фонду держмайна соціалістка Валентина Семенюк

Автор: Вадим Войтик

27 Aug, 2014 21:06

Поділитись публікацією
Трагічно загинула колишня голова фонду держмайна соціалістка Валентина Семенюк

Екс-голову Фонду держмайна Валентину Семенюк-Самсоненко знайшли мертвою у власному будинку у селі Чайки під Києвом. Про це повідомили у прес-службі МВС.

Читайте також: Шість медалей вибороли прикарпатські метальники на Всеукраїнському турнірі в Мукачево

В загиблої – вогнепальне поранення, повідомляє Громадське ТБ.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група та представники МВС. За їх словами, смерть настала близько години тому.

«Постріл було здійснено із рушниці у голову»,- зазначили у МВС.

Правоохоронці, поміж іншого, розглядають версію самогубства.

Валентина Семенюк народилася 4 червня 1957 року в житомирському селі Заріччя. Працювала діловодом Ружинської селищної ради, бухгалтером централізованої бухгалтерії управління сільського господарства.

В 1990 році Валентина Семенюк стала секретарем Ружинського районного комітету КПУ і вийшла таким чином на політичну сцену. Після заборони Компартії у серпні 1991 року вона працювала старшим економістом районного плану, а потім — завідуючим соціально-економічним відділом Ружинської районної державної адміністрації.

Спочатку Валентина Семенюк вступила до лав новоствореної Соціалістичної партії України (СПУ), але після відновлення діяльності КПУ в червні 1993 року вона перейшла до цієї партії і навіть очолила Ружинський районний комітет Компартії.

На парламентських виборах 1994 року Валентина Семенюк балотувалася як кандидат від КПУ на посаду Народного депутата України від Андрушівського виборчого округу (№ 159). Отримала 50,62 % голосів виборців і пройшла до українського парламенту. Саме за часів цієї каденції Валентина Семенюк знову змінила політичну партію та вкотре перейшла до СПУ.

В травні 1998 Валентина Семенюк вдруге була обрана до складу Верховної Ради України — тепер за об’єднаним виборчим списком СПУ та СелПУ (№ 33 у списку).

31 березня 2002 Валентина Семенюк втретє отримала мандат у Верховній Раді України, куди вона потрапила під номером 4 виборчого списку СПУ.

В квітні 2005 року Президент України Віктор Ющенко призначив Валентину Семенюк Головою Фонду державного майна України, через що вона вибула з українського парламенту.

В травні 2006 року Валентина Семенюк вчетверте потрапила до стін Верховної Ради України. Але вже незабаром вона знову втратила свій мандат, бо залишила за собою посаду Голови Фонду державного майна України.

30 вересня 2007 року Валентина Семенюк знову намагалася пройти до українського парламенту за списком СПУ, але ця політична сила не змогла подолати прохідний бар’єр.

У лютому 2008 року Валентина Семенюк одружилася з Віталієм Самсоненком і змінила своє прізвище на «Семенюк-Самсоненко».

Теги: