Тракториста Івано-Франківськводоекотехпрому судили за домашнє насильство

Автор: Вадим Войтик

21 Jun, 2022 11:52

Поділитись публікацією
Тракториста Івано-Франківськводоекотехпрому судили за домашнє насильство

Суд розглянув адміністративний протокол щодо тракториста КП “Івано-Франківськводоекотехпром”. Він ображав нецензурною лексикою та погрожував фізичною розправою своїй дружині. Втім, його звільнили від відповідальності, бо тракторист матюкав дружину на території ліцею, а отже насильство не домашнє.

Про це йдеться в постанові Івано-Франківського міського суду від 31 травня 2022 р., яка є в розпорядженні “Галки”.

З поліцейського протоколу про адміністративне правопорушення, яке розглядала суддя, вбачалося, що тракторист 25.05.2022 року близько 12 год. 00 хв. “вчинив насильство психологічного характеру відносно своєї дружини по місцю її роботи, а саме: ображав нецензурною лексикою та погрожував фізичною розправою, чим вчинив адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.173-2 КУпАП”.

В судовому засіданні тракторист свою вину не визнав та пояснив, що протягом останнього часу у них із дружиною виникають конфлікти через що разом не проживають. 

“Під час розгляду справи не встановлено, що чоловік вчиняв по відношенню до потерпілої дії, які б вказували на вчинення ним домашнього насильства, в результаті чого потерпіла почувала б себе емоційно невпевненою, заляканою та нездатною захистити себе. Крім цього, подія відбувалась на території ліцею №1, де працює жінка, а не по місцю її проживання”. 

З огляду на цю важливу обставину суддя звільнила тракториста від адміністративної відповідальності.

Як повідомляла “Галка” 20 червня 2022 р. Верховна Рада підтримала ратифікацію Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами, більш відомої як Стамбульська конвенція.

ГАЛКА: Наш найцінніший “актив” – це увага аудиторії, якою хочемо поділитися