Транспортну картку “Галка” почали продавати у франківських кіосках

Автор: Єва Жасминова

23 Чер, 2020 10:26

Транспортну картку “Галка” почали продавати у франківських кіосках

З 22 червня дня транспортну картку «Галка» можна купити у кіосках.

Читайте також: До Зелених свят комунальні автобуси курсуватимуть до кладовищ

Про це розповів директор КП «Електроавтотранс» Віталій Голутяк під час щотижневої оперативної наради у міського голови 23 червня.

Він зазначив, що на кожному кіоску де продається транспортна картка буде, оранжева наклейка з підписом «тут продається Галка». 

«Тепер у нас є такі варіанти оплати проїзду: картковий, готівкою, смс-квиток, блютус через мобільний додаток та кьюар код. Нагадаємо, що транспортні картки є різні, мова зараз йде про те, що загальна картка поступила в продаж. Режими роботи загальної картки передбачено по системі два: режим разових поїздок і на визначений термін (до прикладу на місяць). В залежності від типу картки, як вона може працювати. На сьогоднішній день картка працюватиме в режимі разової поїздки, а режим «проїзного» ми плануємо розпочати з 1 липня», – розповів Голутяк.

Як оплатити або зареєструвати проїзд?

Підняти карточку до позначки валідатора, тримати близько 2 секунд, якщо позначка на валідаторі зелена – оплата пройшла успішно. Якщо позначка червона – оплата не прийнята.  Важливо, що прикладати картку чи пільгову, чи з грошима потрібно прикладати до валідатора щоразу коли людина їде в транспорті.

Де купити картку? Вона наразі продається у 15 точках продажу преси за такими адресами:

Привокзальна 9

Дністровська 3

Галицька 20

Незалежності 67

Незалежності 3

Незалежності 17

Чорновола 47

Стуса 17

Хоткевича 48

Мазепи 117

Коновальця 132

Тролейбусна 1

На картці, яку купує людина вже є 2 поїздки, тобто 8 гривень. Вартість картки 30 гривень. Поповнювати її можна буде через “Ізі пей” гаманець у терміналах.

З першого серпня проїзд у комунальному транспорті при оплаті готівкою коштуватиме шість гривень. Через смс- п’ять, пише “Галка”.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 3
  • like
3
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...