Треба допомагати військовим, а не ходити “унилим гівном”, — комік Микола Зирянов (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

05 Dec, 2023 16:39

Поділитись публікацією
Треба допомагати військовим, а не ходити “унилим гівном”, — комік Микола Зирянов (ВІДЕО)

Микола Зирянов — комік, співзасновник гумористичного проєкту “Леви на джипі” – поділився, чому варто допомагати військовим, перехід на українську мову й ставлення до Ірини Фаріон.

Читайте також: Україна мені щось дала і я їй винен, — лідер гурту “Антитіла” Тарас Тополя про рішення йти на фронт (ВІДЕО)

Про це та інше Зирянов розповів ведучому проєкту “Розмова” – Сергію Лиховиді, передає “Галка“.

– Просто треба розуміти, що допомагати, у будь-якому випадку, треба — щоб не промахати країну.

Є два варіанти: нити й казати, які всі погані, й нічого військовим не дійде (йдеться про допомогу – ред.). Або донатити, чим ти можеш і дійде хоч щось. Я обираю другий варіант.

Пропоную не нити.

Пояснення і прощення всім “гондольєрам”, які розкрадають гроші, гуманітарку — нема, не буде і не може бути. Але війна — це такий період, що є багато несправедливості, є багато крис, які користуються цим всім, але якщо ти нормальна людина – треба допомагати!

– Ти в побуті продовжуєш спілкуватися російською?

– Не буду брехати, у мене досі є звичка, що коли до мене звертаються російською — я поки не завжди можу перемкнути себе і відповідати українською.

Треба розуміти, я 27 років розмовляв виключно російською і жив 22 роки в місті, де не було української взагалі. І тому це трошки важко дається, але це моя проблема, це я лінуюсь, недопрацьовую, недостатньо розвиваю українську. Я буду над нею працювати. Бо я якось спочатку дуже погано розмовляв, коли ми тільки перейшли, сміялись. Потім, у певний період, гарно скаконув у розвитку української й на цьому етапі залишився. Треба зробити новий скачок і тоді буде взагалі нормально.

– Як тобі слова Фаріон?

– Та байдуже! Це людина немолода, зі своїми поглядами, з реально дивною реакцією. Її думка – це ж не загальна думка українців.

Навіщо ви чіпаєте? Аби розігнати. Навіщо ви її провокуєте, а тоді розганяєте її, до військових доносите, чи ще щось? Я для неї теж повний лох, “смердючий малорос”, але це її думка, я про неї теж не супер класно думаю, але ми всі якось уживаємось тут.

Як писала “Галка”, у листопаді поточного року колишня нардепка Ірина Фаріон публічно розкритикувала російськомовних військових. Вона заявила, що не може назвати їх українцями.

Студенти Львівської політехніки, де Фаріон викладала, вийшли на мітинг із вимогою звільнити мовознавицю. Відтак 15 листопада так і сталося.

Додамо, що проєкт “Розмова” – це не класичне інтерв’ю, це – відверта та щира розмова двох людей про всі ті події, які зараз відбуваються в Україні.

“Ми говоримо про дуже серйозні та складні речі, але ми не забуваємо інколи посміхатися і не відходимо від світлої сторони, адже добро і світло обов’язково переможе!”, – ділиться Сергій Лиховида.