“Треба піднімати країну з руїни і хаосу”, – Юлія Тимошенко в Івано-Франківську (ФОТО)

Автор: Турій Роман

12 Лис, 2018 13:31

“Треба піднімати країну з руїни і хаосу”, – Юлія Тимошенко в Івано-Франківську (ФОТО)

У понеділок, 12 листопада, в Івано-Франківську відбулася зустріч з лідеркою ВО “Батьківщина” та майбутньою кандидаткою у президенти України Юлією Тимошенко.

Читайте також: Закон про мову: як голосували прикарпатські депутати

Політикиня представила франківцям новий економічний курс України, розповіла своє бачення стратегії миру в країні та які кроки потрібно робити, щоб його досягти.

Розпочала Юлія Тимошенко із засудження “фальшивих виборів”, які 11 листопада відбулися на окупованих територіях.

“Те, що ці вибори стали можливими, свідчить про декілька неприємних речей. Мінські домовленості – це просто тупик, з якого треба шукати абсолютно інший вихід. Стало ясно, що переговори ні до чого не ведуть. На мій погляд, паралельно з Мінським процесом, влада мусить ініціювати переговори іншого формату. З першого дня було сумнівно, хто взагалі проводить переговори, – жодного офіційного представника влади і якісь двоє представників сепаратистських рухів”, – каже лідерка “Батьківщини”.

На думку Юлії Тимошенко, в першу чергу потрібно зробити чотири кроки для досягнення миру в Україні: 1. Треба посилювати армію, переводити на стандарти НАТО. “Насправді безпека України саме в НАТО і потрібно туди інтегрувати Україну”. 2. Потрібно ініціювати створення нового формату переговорів – Будапештський формат плюс.

“Не розумію, чому за 4,5 роки війни не скликали усі сторони Будапештського меморандуму за стіл переговорів. Також ми хочемо запросити представників ЄС. Тоді ми зможемо зовсім по-іншому поставити переговорний процес і досягти якогось позитивного результату”.

3. Треба припинити заробляння всіх нечесних фінансових ресурсів на окупованих територіях. 4. Треба зробити так, щоб війна не була вигідною керівництву держави. “Бюджет армії корумпований. Це неприпустимо”, – додає Юлія Тимошенко.

Політикиня переконана, кожен буде відповідати згідно закону за кожну зароблену корумповану копійку. “Зразу після президентських виборів ми почнемо діяти жорстко, чітко і результативно. Треба піднімати країну з руїни і хаосу, в який вона занурена”.

Ще один блок завдань – це новий економічний курс країни. Перша ключова стратегічна мета, за словами Тимошенко, – перехід від застарілої сировинної економіки до сучасних європейських варіантів.

Також Юлія Тимошенко вказала головні стратегічні завдання, які поставить перед собою її команда: – знешкодження корумпованої монополії; – створення нової бездоганної судової системи; – створення сильного місцевого самоврядуванням зі збереженням унітарності держави і виключенням можливості утворення федеративного устрою; – створення нової Конституції, яка допоможе прибрати корупцію.

На завершення Юлія Тимошенко зауважила, що зараз не лише партія “Батьківщина” працює над новим курсом України, а й тисячі людей, які вкладають свою роботу в благо держави.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry