Третя перемога поспіль: БК “Говерла” переграла львівську “Політехніку-Галичину” (ВІДЕО)

17 Лис, 2022 08:34

Львівська “Політехніка-Галичина” зазнала поразки в своєму першому матчі сезону, програвши на домашньому майданчику “Прикарпаття-Говерлі”.

Гості лідирували протягом всього матчу, не дозволивши львів’янам жодного разу вийти вперед. Ключовою в цьому матчі стала друга чверть, яку “Говерла” виграла з рахунком 28:9. У другій половині, зокрема в четвертій чверті, господарі змогли скоротити відставання до 4 балів, але команда з Івано-Франківська швидко знову відкинула суперника на двозначну дистанцію та виграла матч із рахунком 73:82.

Про це пише “Галка” з посиланням на Федерацію баскетболу України.

“Максимальна перевага підопічних Євгена Мурзіна в цьому матчі сягала 23 очок, гості реалізували 8 з 18 триочкових (44%) та 63% двоочкових атак. Львів’яни набрали 21 очко після 25 втрат суперника, але кидкові показники (40% атак з гри) не дозволили господарям зачепитись за перемогу”, – йдеться в повідомленні.

“Говерла” здобула свою третю перемогу в п’ятому матчі сезону. Політехніка 20 листопада у Львові зіграє перенесений матч проти “Старого Луцька”, а “Говерла” 29 листопада у столиці протистоятиме “Київ-Баскету”.

“Політехніка-Галичина” — “Прикарпаття-Говерла” 73:82 (17:19, 9:28, 24:17, 23:18)