Третє місце посіли прикарпатські рятувальники на Кубку України зі спортивного туризму (ФОТО)

Автор: Застава Максим

11 Чер, 2024 11:11

Прикарпатські рятувальники посіли третє місце на Кубку України зі спортивного пішохідного туризму. Змагання тривали у гірському масиві “Центральні Горгани”, що поблизу села Стара Гута Івано-Франківської області.

Гірські рятувальники, разом із волонтерами, взяли участь у змаганнях на дистанції “Крос похід” VI класу, пише “Галка” з посиланням на обласну ДСНС.

“Команда пройшла понад 60 км Горганськими масивами, набравши понад 4000 метрів висоти. Крім того, прикарпатці виконали 12 технічних етапів, а саме: похилі та навісні переправи через річки та яри, спуски, підйоми та траверси схилів та скель із транспортуванням потерпілих на складному гірському рельєфі”, – йдеться у дописі.

Як писала “Галка”, у травні 2024 року прикарпатські рятувальники посіли призові місця на Чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму.