Третя поспіль домашня перемога: франківський “Ураган” забив шість м’ячів суперникам із Хмельницького

Автор: Костинюк Олександр

24 Nov, 2020 07:11

Франківські “дракони” впевнено здолали “соколят”.

Напередодні поєдинку в Івано-Франківську обидві команди зазнали кадрових втрат. У заявці “драконів” із різних причин були відсутні Сергій Коваль, Назар Швед та Роман Кордоба, тоді як у “соколят” через дискваліфікацію звітний матч пропускав Кирило-Ілля Бабак. Втім, були і приємні новини – до гри повернулись Артем Фаренюк у франківців та Артур Подлюк у хмельничан.

Про це інформує Sport.if.ua з посиланням на пресслужбу НФК “Ураган”.

Стартові хвилини матчу до свого активу можуть записати хмельничани. Спочатку Подлюк витонченим “парашутом” зі штрафного перекинув і голкіпера, і ворота, а згодом Абзалов, вийшовши віч-на-віч з Кардашем, не зумів обіграти останнього.

Франківці відповіли не менш гостро, та якщо з ударом Абакшина впорався гокліпер, то Фаренюк, чудово зігравши на стовпа, влучив у стійку. В наступній атаці “Ураган” відкрив лік голам у матчі – Шеремета з кутового віддав точно на Лебедя, який ударом з льоту вразив ціль.

Минуло дві хвилини і повернення на паркет забитим м’ячем відзначив Фаренюк, який завершив вивірену комбінацію після розіграшу вільного удару – 2:0. Міг Лебедь оформити дубль, та його потужний постріл влучив в поперечку воріт хмельничан. Та згодом Лебедь виступив у ролі асистента, коли в дуеті з Абакшином втекли в швидку контратаку і останній забив свій десятий гол в поточному сезоні Favbet Екстра-ліги – 3:0. До перерви господарі забили ще одного разу. Це Масевич опинився у потрібному місці та в потрібний час і на добиванні вразив ворота хмельничан – 4:0.

В дебюті другої половини зустрічі суперники обмінялись гострими нагодами, в яких свої найкращі якості продемонстрували голкіпери – у франківців з семи метрів бив Микитюк, тоді як пильність “свіжого” Колтка, який зв’явився на майданчику по перерві, перевірив Подлюк.

Далі команди продовжили грати на зустрічних курсах і на перші ролі у грі вийшли голкіпери. Втім, коли гості пішли розігрувати “п’ятого” (Бабенко підключався до атак “соколят”), свій шанс вразити порожні ворота використав Колток – 5:0. Не встигла секундна стрілка зробити й одного оберту, як знову зіграв дует Лебідь-Абакшин – перший віддав, другий відкрив забив шостий м’яч “драконів” у поєдинку.

Все ж останнє слово у грі було за командою Романа Ковальчика. Це голкіпер Шевченко за кілька секунд до фінальної сирени реалізував ситуативну більшість гостей – 6:1, “Ураган” здобув третю перемогу на домашньому майданчику.