Триває ремонт у міській дитячій лікарні (ФОТО)

Автор: Застава Максим

06 Тра, 2019 20:48

Триває ремонт у міській дитячій лікарні (ФОТО)

Шостого травня у міській дитячій клінічній лікарні відкрили приміщення для працівників лабораторії для та кабінет логопеда. Тим часом, у закладі триває ремонт двох палат денного перебування пацієнтів і хол.

Читайте також: Швидко і зручно: після іспитів посвідчення водія видаватимуть у ЦНАПі (ФОТО)

Директор закладу Ольга Бойчук розповіла, що раніше такого приміщення у закладі не було, але тепер лабораторія працює цілодобово. Адже у лікарні діє відділення інтенсивної терапії, тому є потреба проводити контрольні обстеження. Тож виникла необхідність облаштувати таке приміщення, де працівники могли б залишити речі чи попоїсти, а також працювати з документами, пише “Галка” з посиланням на офіційний сайт Руслана Марцінківа.

Крім того, відкрили і кабінет логопеда у катамнестичному відділенні. Тут облаштовано місце для спеціаліста, де він зможе займається персонально з кожною дитиною.

Тим часом, у закладі триває ремонт двох палат денного перебування пацієнтів. Тут лікуються ті дітки, які не потребують постійного нагляду лікаря. Також ремонтують хол з облаштуванням гардеробу. Теж ремонтується інфекційне відділення з блоками для грудних дітей.

“Наша ціль – відремонтувати дитячу лікарню. Почали з заміни мереж, вікон та дверей. Далі відремонтували їдальню й продовжуємо роботи. Дуже хотілося б, щоб все робилося швидше. Але коштів у бюджеті бракує. Та дитяча медицина залишається пріоритетною для міста. І дитяча лікарня, і пологовий будинок. Робимо все для того, щоб ці медичні послуги надавалися якісно , щоб діткам та їхнім батькам було зручно”, – підсумував міський голова Руслан Марцінків.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...