Трійця-2019: чим не можна прикрашати будинок на Зелені свята

Автор: Єва Жасминова

15 Чер, 2019 21:00

Трійця-2019: чим не можна прикрашати будинок на Зелені свята

Трійця (Свята П’ятидесятниця, Зелені свята) у 2019 році відзначається 16 червня, а головним атрибутом цієї дати є зелень, якою прикрашають будинок.

Існує цілий список трав, які можна використовувати для удачі та захисту від небезпеки і зла. Але є й заборонені рослини, які в жодному разі не потрібно збирати. OBOZREVATEL пропонує читачеві дізнатися, чим не можна прикрашати будинок на Зелені свята.

Так, серед заборонених рослин на Трійцю, які не потрібно святити в церкві, а потім використовувати разом з іншими травами, є осика та верба. І цьому є пояснення.

Осика

Згідно з однією з легенд, на осиці повісився Іуда, і відтоді її листи тремтять “в жаху від проклятої ноші”. Більше того, з цього дерева був зроблений хрест, на якому розіп’яли Ісуса Христа.

У зв’язку з цим навколо осики існує багато негативних повір’їв. Вважається, що дерево має погану енергетику, яка загрожує сварками і розбратом у сім’ї. Також його пов’язують з лукавим. У таке світле свято, як Трійця, осика є вкрай невідповідною рослиною в будинку.

Верба

Як не дивно, верба теж відноситься до заборонених на Зелені свята. Само по собі це дерево дуже світле і чисте. Вважалося, що верба може відігнати грозу, вилікувати від різних хвороб, зокрема від бездітності.

Але на Трійцю її не потрібно святити і нести в будинок. Справа в тому, що до цієї дати не можна ламати її гілки. Більше того, вона вже принесла добро і благодать на Вербну неділю. Зазвичай вербу спалювали (але так, щоб по попелу потім не топталися ногами), висаджували в землю, клали в труну або могилку до померлих або несли до лісу.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry