Трьом франківцям загрожує кримінальна відповідальність за ухилення від призову на строкову службу

Автор: Людмила Баран

26 May, 2016 09:16

Трьом франківцям  загрожує кримінальна відповідальність за ухилення від призову на строкову службу

Щодо трьох мешканців Івано-Франківська, які ухилилися від строкової служби у війську, готуються відкрити кримінальне провадження.

Читайте також: Військовий комісар Сорокопуд нагородив найкращих франківських учителів захисту Вітчизни (ФОТО)

“На трьох чоловіків, які не з’явилися на відправлення до армії, підготовлено матеріали для скерування у правоохоронні органи для відкриття кримінального провадження”, – повідомив міський віськовий комісар Ігор Сорокопуд у коментарі Galka.if.ua.

За його словами,  франківці менш активно, ніж минулого року,  з’являються до військкомату.

“Активність, порівняно з минулим роком впала. Немає настрою служити”, – сказав комісар. – Хотілося б, щоб було активніше. Багато людей ухиляються, не з’являються на медкомісію. Не виконують вимоги закону”.

Наразі на строкову службу з Івано-Франківська відправили 15  осіб. Призов триватиме до 30 червня, всього мають набрати 60 чоловіків.

Як розповів міський комісар, у травні призовників спрямовують до Збройних сил, у сухопутні, повітряні та морські війська. У червні – до Нацгвардії та прикордонної служби. Призовників розподіляють відповідно до стану здоров’я, рівня освіти та морально-психологічних якостей.

На сайті міськвиконкому оприлюднили списки призовників, яких запрошує міський військовий комісаріат для проходження комісії: Список1 та Список2.

Відомо, що кримінальнім кодексом України (Стаття 335) за ухилення від призову на строкову військову службу передбачено позбавлення волі на строк до трьох років.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry