Троценко з’їздив у табір та пообіцяв пластунам матеріальну підтримку після завершення АТО

Автор: Турій Роман

20 Сер, 2014 14:41

Поділитись публікацією
Троценко з’їздив у табір та пообіцяв пластунам матеріальну підтримку після завершення АТО

Керівництво Івано-Франківської ОДА на чолі із головою Андрієм Троценко відвідали пластовий табір «Сокіл». У таборі чиновникам сподобалось. Очевидно, їм було приємно змінити роботу у задушливих кабінетах на поїзду «на природу», бо саме красу краєвидів відзначив Троценко.

Читайте також: Слов'янськ звернувся до Прикарпаття по допомогу

«Тут, крім надзвичайно гарної природи, є помітними результати праці доброго господаря – національної скаутської організації України «Пласт», – розповів про свої враження Андрій Троценко. – Людям, які не на словах, а власною діяльністю показують, що хочуть і вміють працювати, потрібно допомагати. Тому пластуни повинні знати: обласна влада їх підтримує і буде підтримувати у всіх починаннях».

Окрім того, Троценко відзначив, що він пам’ятає про те, що область пообіцяла допомагати пластунам матеріально, проте, каже голова ОДА, нині всі кошти йдуть на підтримку людей, які воюють в зоні АТО.

 «Меморандум про співпрацю між обласною державною адміністрацією, обласною радою і національною скаутською організацією «Пласт», в першу чергу, передбачає, що ми беремося підтримувати у фінансово-матеріальному плані пластунський рух. Зрозуміло, що цей рік є важким для виконання такого меморандуму, оскільки це потребує значних капіталовкладень, наприклад, у ремонт дорожнього полотна для під`їзду до табору. Ми сьогодні пересвідчилися: воно фактично перебуває в аварійному стані. Очікуємо швидкого завершення військових дій, адже тоді матимемо можливість ті величезні ресурси, які зараз витрачаються на проведення АТО, переспрямувати на фінансування інфраструктурних проектів, серед яких обов`язково будуть проекти національної скаутської організації «Пласт», – підсумував Андрій Троценко.

Теги: