Троє прикарпатських легкоатлетів відзначилися на командному Чемпіонаті України в Луцьку

20 Тра, 2021 15:11

Днями в Луцьку відбувся командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих.

На змаганнях Прикарпаття представляли одинадцять атлетів. Про це інформує “Галка” з посиланням на фб-сторінку Федерації легкої атлетики Івано-Франківської області.

Відзначилися троє прикарпатських атлетів, зокрема:

• Михайло Гаврилюк у метанні молота серед чоловіків з другим результатом (71.88);
  • Олеся Дідоводюк вдало виступила у двох видах легкоатлетичної програми: на дистанції 5000 м (17.11.81) третій результат, а на дистанції 3000 м (9.38.14) фінішувала з другим часом серед жінок;
  • Дмитро Дідоводюк на дистанції 3000 м (8.17.79) фінішував з третім часом у чоловіків.

“Вітаємо наших атлетів та їхніх наставників!”, – йдеться в повідомленні.