Три будівлі та 10 ділянок землі: яку комунальну нерухомість Франківськ планує продати у 2024 році

Автор: Жанна Головенко

21 Лют, 2024 19:43

Поділитись публікацією
Три будівлі та 10 ділянок землі: яку комунальну нерухомість Франківськ планує продати у 2024 році

21 лютого під час зустрічі “Інвестиційне меню міста Івано-Франківська” заступника директора Департаменту комунальних ресурсів та сільського господарства Ігор Гриненько повідомив, яку нерухомість громада планує продати через державні онлайн-аукціони у 2024 році.

Читайте також: Три нежитлові приміщення у центрі Франківська виставлять на продаж

Пише “Галка” з місця події. 

Перший заступника директора Департаменту комунальних ресурсів та сільського господарства Ігор Гриненько розповів, що протягом 2021-2023 року від оренди та продажу комунального майна до бюджету міста надійшло майже з 663 мільйони гривень. За цей час вдалося реалізувати 23 комунальних об’єкти.

Він зазначає, що станом на лютий 2024 року в департаменті оформили документи на продаж з аукціону трьох комунальних будівель: 

“Ми постійно проводимо підготовчу роботу до приватизації, продажу об’єктів комунальної власності з аукціону. На сьогодні вже готові документи по трьох об’єктах, які ми плануємо реалізувати”, — каже Гриненько. 

Йдеться про такі об’єкти: 

  • вул. Дністровська, 26 в Івано-Франківську (відомий як «Канадський бізнес-центр», площа 939 м²);
  • вул. Кисілевської, 40 в Івано-Франківську (колишнє приміщення Укрпошти, площа 112 м²);
  • вул. Лісова, 5 у селі Хриплин (площа 286 м²). 

Наразі відомо, що аукціон з продажу промислової нерухомості у селі Хриплин розпочнеться 12 березня. Стартова ціна — 1 019 550 гривень. Дати аукціонів і стартові ціни інших двох об’єктів повідомлять незабаром. 

Також на електронні торги планують виставити 10 земельних ділянок:

“Найближчим часом плануємо до десяти земельних ділянок реалізовувати. По них вже проведена відповідна робота, міська рада вже прийняла відповідні рішення”, — додає Гриненько.