Три франківські спортсменки здобули “золото” на чемпіонаті Європи з боксу U-23

Автор: Іра Блаженко

20 Жов, 2024 16:26

Боксерки з Прикарпаття стали чемпіонками Європи, здобувши “золото” на чемпіонаті Європи U-23 у Болгарії.

Про це пише “Галка” з посиланням на заступника голови Івано-Франківської ОДА Віталія Ільчишина.

Вихованка Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи, студентка Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Дарʼя-Ольга Гутаріна здобула перемогу у фіналі чемпіонату, здолавши суперницю з Туреччини у ваговій категорії до 52 кг.

Вихованка ШВСМ Наталя Мерінова здобула “золото” у ваговій категорії до 66 кілограмів.

Студентка Івано-Франківського фахового коледжу Львівського національного університету природокористування Ірина Луцак у фінальному поєдинку здолала представницю Грузії й виборола третю золоту медаль для України.