Три корисні поради з вибору спортивного костюма

Автор: Застава Максим

27 Sep, 2022 19:02

Поділитись публікацією
Три корисні поради з вибору спортивного костюма

Спортивні костюми зі штанів та толстовки на блискавці ідеально підходять для тренувань та активного дозвілля. Цей одяг апріорі має бути зручним та не заважати рухам, хоч ви збираєтеся в ньому підняти сто кілограмів в румунській тязі, хоч поїхати на шашлики з друзями.

Ви можете купити спортивний костюм в Megasport — тут запропоновано актуальні моделі відомих брендів як Nike, Champion, Puma тощо.

Матеріали — ваші помічники

Для спорту краще обирати костюми зі штучних матеріалів. Вони адаптовані до терморегуляції, коли шкіра не охолоджується та не нагрівається. Окремі бренди створюють власні технології для цього.

В костюмах Puma присутня dryCELL, яка може виводити вологу від тіла на поверхню одягу, де вона вже випаровується. Nike своєю чергою пропонує технологію Dri-FIT з подібними властивостями для збереження сухості.

Обирайте функціональність

Коли вам потрібен костюм для спорту, він має бути максимально корисним. Функціональність та зручність стають головними чинниками. Звертайте в цьому контексті увагу на те, що:

  • фурнітура не має заважати, декоровані елементи краще прибирати;
  • манжети на рукавах та штанах — забезпечують правильну посадку;
  • додаткове оздоблення — закриті кишені на штанах чи кофті, капюшон або пояс, що регулюються, набагато зручніші. 

Розмірна сітка підбирається індивідуально — зробіть власні заміри та перевіряйте їх з сіткою, яку пропонує виробник. Не обирайте занадто вільні чи обтяжливі речі, вони будуть заважати.

Враховуйте сезонність

Немає такого костюма, який буде актуальним у всі пори року через матеріали. Влітку краще обирати легкий нейлон за щільний поліестер. Для осінніх занять підходять моделі з теплої кофти та штанів.

Взуття обирайте залежно від типу активності. Наприклад, для бігу треба дуже гнучку підошву та додаткову амортизацію рухів. Для силових тренувань важливіше анатомічна форма устілки та підтримка стопи з гомілкою. Кросівки для спорту також можна купити на megasport.ua.

*на правах реклами