“Трибуна Героїв” випустила фільм памʼяті франківського ультрас Святослава Кондрата (ВІДЕО)

Автор: Зелінська Тетяна

24 Чер, 2024 12:47

Поділитись публікацією
“Трибуна Героїв” випустила фільм памʼяті франківського ультрас Святослава Кондрата (ВІДЕО)

Фонд “Трибуна Героїв”, який підтримує родини загиблих на війні футбольних фанатів, створив фільм у памʼять про Святослава «Кишки» Кондрата – фаната івано-франківського «Прикарпаття», який загинув 20 червня 2023 року.

Читайте також: Під час штурму на Південному фронті загинув лідер ультрас "Прикарпаття" Святослав Кондрат

Про це інформує “Галка” з посиланням на YouTube “Трибуна Героїв”.

Святослав Кондрат був представником фанатського руху «Stanislawiw Ultras». Учасник війни на Сході, співзасновник івано-франківського осередку військово-патріотичної організації «Карпатська Січ».

Вперше Святослав пішов на фронт на початку АТО, коли йому тільки виповнилося 18 років. Після повернення додому активно займався розвитком «Карпатської Січі», створених разом з однодумцями туристичного клубу «Едельвейс», а також культурно-освітнього проєкту «Стилет і Стилос». Боровся з антиукраїнським елементом всіма доступними засобами.

В перші дні повномасштабної війни повернувся з-за кордону, аби разом з побратимами відправитись на оборону столиці. Брав участь в боях за Гостомель та одним з перших побачив жахи звільненої Бучі. Встиг повоювати на чотирьох напрямках великої війни. Загинув під час наступу в р-ні населеного пункту Мала Токмачка (Запорізької області).

Це відео продовжує серію сюжетів, присвячених Героям з фанатських секторів, полеглим у війні за українське вільне майбутнє. Про відданого патріота, що присвятив своє недовге життя націоналістичній боротьбі та людину з великим майбутнім, яке, на жаль, забрала війна: розповідають його батьки, близькі друзі, одноклубники та побратими.

Як писала “Галка”, президент Володимир Зеленський посмертно нагородив орденом “За мужність” III командира штурмового відділення спецпризначення «Карпатська Січ» Святослава Кондрата.