Це – безумство: свободівець Іллєнко закликав зокрема свободівця Марцінківа не витрачати гроші на бруківку

Автор: Вадим Войтик

19 Jul, 2023 10:42

Поділитись публікацією
Це – безумство: свободівець Іллєнко закликав зокрема свободівця Марцінківа не витрачати гроші на бруківку

Заступник голови ВО “Свобода”, боєць батальйону “Свобода” Андрій Іллєнко вимагає від мерів міст припинити безумство з перекладання бруківки за десятки й сотні мільйонів з бюджету поки йде війна.

Про це політик написав на своїй сторінці в соцмережі

“Мери міст, депутати та інше шановне панство, кого це стосується! Бо знаю, що адекватних і активно залучених у війну багато, це не до вас.
Припиніть це безумство з перекладанням бруківки, ремонтом скверів і облаштуванням пляжів за десятки і сотні мільйонів з бюджету, коли кожна тисяча доларів на дрон чи тепловізор рятує життя воїна!
Поки йде війна — витрати з бюджетів лише на критичні потреби! Все решта — на війну і збереження життів”, – закликає Іллєнко.

Раніше про це ж заявив голова фракції “Слуга народу”  Давид Арахамія. Він каже, що регіональна влада повинна припинити витрачати державні кошти на закупівлю товарів та послуг, які не є пріоритетними під час війни, парламент може обмежити їх використання.

Як писала “Галка”, Івано-Франківська міська рада лише за перше півріччя 2023 року уклала договорів на ремонт тротуарів та благоустрій проїздів і прибудинкових територій на 144 237 123 грн. 

Читайте також: "Кіборги" стали найкасовішим вітчизняним фільмом за час незалежної України

Теги: