“Це наша візитівка”: Марцінків пояснив, навіщо ФК “Прикарпаття” отримує з бюджету десятки мільйонів гривень

Автор: Жанна Головенко

29 Sep, 2023 13:13

Поділитись публікацією
“Це наша візитівка”: Марцінків пояснив, навіщо ФК “Прикарпаття” отримує з бюджету десятки мільйонів гривень

Від свого заснування МФК “Прикарпаття” фінансується з бюджету Івано-Франківська. Громада утримує клуб навіть під час Великої війни. За вісім місяців 2023 року міська рада виділила з бюджету 16 мільйонів гривень на зарплати футболістам.

Мер Руслан Марцінків вважає такі затрати виправданими, адже, за його словами, це сприяє іміджу міста.

Про це Руслан Марцінків заявив у прямому етері на ТРК Вежа, відповідаючи на питання франківця Дмитра про те, чи доцільно витрачати десятки мільйонів гривень на футбольний клуб в умовах воєнного стану. Міський голова відповів: 

“Ну це ж не одне місто витрачає, зрештою, кожна громада десь сьогодні підтримує. А наш футбольний клуб має і дитячі команди й другу команду, й першу команду, й багато місцевих футболістів. Я вважаю, що це доцільно. І дуже багато саме наших захисників, хлопців приходять, на футбольний клуб “Прикарпаття” і це наша така візитівка — нашого регіону і міста Івано-Франківська”, — каже Марцінків. 

Як писала Галка раніше, у серпні Державне Бюро Розслідувань викрило в Івано-Франківську схему фіктивного зарахування на військову службу родичів керівництва міста.

Нагадаємо, що брат міського голови Руслана Марцінківа — Ярослав Марцінків, є одним із тренерів МФК “Прикарпаття-ЗСУ”. 

 

Читайте також: Наскільки Франківськ готовий до снігів: Марцінків показав сіль, комунальники прозвітували про спецтехніку та двірників (ВІДЕО)