Це перемир’я від лукавого – Марцінків

Автор: Турій Роман

07 Sep, 2014 19:24

Поділитись публікацією
Це перемир’я від лукавого – Марцінків

Це перемир’я від лукавого! Війна з Росією закінчиться в Москві, коли ввійдуть тудт наші танки. Не Путін проти нас воює, а Росія. Так Росія – чи біла, чи червона, чи путінська, вона прагне одного – поневолення України.

Читайте також: Мерія розірвала договір на придбання медичних меблів. Марцінків радив розбити його на дрібніші

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав нардеп Руслан Марцінків.

«23 роки ми нічого не робили. Не розвивали енергетичну незалежність, виробництво з великою додатковою вартістю, не створювали українських фільмів, не створили української незалежної церкви, не здійснили українізації в центральній та східній Україні. Як наслідок – сьогодні маємо війну з Росією, яка не зупиниться допоки ми не надаємо їй по зубах та наповнимо країну українським змістом.
Зараз ми спостерігаємо 1918 рік – офіційно УРСР вела війну з незалежною Україною, зараз ДНР та ЛНР проти України. Та сама безпорадна Європа і ліберали та есдеки при владі. Тільки націоналісти Міхновці та Коновальця в той час, а тепер ВО “Свобода” наголошувала і наголошує про формування сильної армії, введення воєнного стану, модернізацію командного складу, створення мобілізаційного потенціалу на швейцарський манер. Нажаль сьогодні, як і у 1918 році нас не чують і роблять ті ж самі помилки, а може досить суспільству толерувати бездарність, бо ще є час зупинити ворога!!! Ви скажете, як це зробити! Дуже просто – 26 жовтня в парламенті повинна бути створена більшість з українських націоналістів», – написав політик.