Цьогоріч на Прикарпатті виявили 20 нелегальних мігрантів з росії

Автор: Борис Марія

17 Sep, 2022 19:28

Поділитись публікацією
Цьогоріч на Прикарпатті виявили 20 нелегальних мігрантів з росії

З початку 2022 року на території Івано-Франківщини виявлено 111 іноземців з неврегульованим статусом.

Про це повідомили у державній міграційній службі, передає Галка.

Щодо 79 осіб цієї категорії застосували процедуру примусового повернення з України до країн походження чи в треті країни, а чотирьох іноземців-правопорушників примусово видворили з України.

23 громадянам-іноземцям, які порушили законодавство України про правовий статус іноземців, у найближчі декілька років заборонили в’їжджати на територію нашої країни.

Майже кожен п’ятий або 20 осіб з-поміж виявлених нелегальних мігрантів – громадяни російської федерації. Усі вони вже покинули територію України.

За цей же період 13 громадянам країни-агресора відповідно до положень статті 12 Закону України «Про імміграцію» скасовано дозвіл на імміграцію в Україну.  

До слова, з початку запровадження правового режиму воєнного стану працівники спеціалізованого підрозділу УДМС в області спільно з оперативниками регіонального УСБУ здійснили примусове повернення з України 7 осіб-іноземців, перебування яких в Україні становило певні ризики для національної безпеки.

Крім того, ще двоє громадян росії, щодо яких РНБО України запроваджено спеціальні обмежувальні заходи (санкції), за рішенням суду зараз утримуються у пункті тимчасового перебування іноземців з неврегульованим статусом для їх ідентифікації з подальшим виконанням передбачених заходів щодо примусового видворення за межі України.