Цукерберг запевнив, що росіяни не модерують український сегмент мережі Facebook

Автор: Турій Роман

15 May, 2015 17:55

Цукерберг запевнив, що росіяни не модерують український сегмент мережі Facebook

Глава компанії Fecebook Марк Цукерберг запевнив, що в Росії не існує адміністрації Fecebook, яка б модерувала український сегмент мережі. Про це він заявив під час онлайн-сесії, яку почали з питання, яке задали українці, передає портал української діаспори VIDIA.

Модератор зустрічі повідомив, що найпопулярнішим питанням, яке набрало 45 тисяч лайків, було саме про Україну, і поставив його користувач з Ізраїлю на ім’я Григорій. Користувач поскаржився на несправедливість при блокуванні сторінок і повідомлень з боку Facebook, пояснюючи це тим, що український сегмент курирує російський менеджмент.

За словами глави компанії Fecebook, він особисто переглянув, про що йдеться, перш ніж дати відповідь. Марк Цукерберг прокоментував, що дійсно було декілька повідомлень, які вони вирішили видалити за порушення правил, що забороняють використання “мови ненависті” проти іншої національності.

“На жаль, є кілька повідомлень, які порушили це правило. Люди поскаржилися, і ми, переглянувши ці повідомлення, визначили, що деякі з цих повідомлень містили образливу лексику відносно деяких росіян, і ми їх зняли”, – пояснив Марк.

Він також запевнив, що в Росії не існує адміністрації Фейсбуку, яка б модерувала український сегмент мережі.

“Звучали також питання, чи модеруються росіянами повідомлення, зроблені українцями, в час, коли між Україною і Росією триває конфлікт. Це не відповідає дійсності – у нас немає такого російського офісу. Тому кожен, хто думає, що модерація відбувається з російського офісу антиукраїнськими модераторами, помиляється”, – запевнив Цукерберг.

Він пояснив, що модерацію здійснюють працівники представництва компанії в Дубліні, які володіють мовою, якою зроблене повідомлення. Однак додав, що в системі існувала помилка, через яку авторам окремих повідомлень помилково повідомили не ту причину – наявність оголеності в зображеннях замість “лексики ненависті”. За цю помилку Фейсбук вибачився, повідомив Марк.

Після цього Цукерберг відповів і на запитання президента України Петра Порошенка про можливість відкриття представництва Facebook в Україні. Він сказав, що з часом таку можливість можуть розглянути, але пояснив, що доцільність лежить в площині розвитку компанії, зокрема розробки програмного забезпечення.

Нагадаємо, українці звернулися до засновника мережі Марка Цукерберга з проханням відкрити український офіс Facebook.

Watch the full video of the Townhall Q&A with Mark from Menlo Park, CA

Posted by Q&A with Mark on Thursday, May 14, 2015

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry