Ця зима буде непростою і аварійною, тому готуємо наше обладнання до максимальних навантажень, – керівник “Прикарпаттяобленерго”

Автор: Людмила Баран

07 Жов, 2014 13:56

Ця зима буде непростою і аварійною, тому готуємо наше обладнання до максимальних навантажень, – керівник “Прикарпаттяобленерго”

Голова правління ПАТ “Прикарпаттяобленерго” поспілкувався з представника Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні. Вони 6 жовтня відвідали енергокомпанію й обговорили загрози, які очікують на неї.

Читайте також: Щоб виховувати футбольні таланти: в Івано-Франківську створять Академію футболу Прикарпаття (ФОТО)

На зустрічі гостей з керівництвом ПАТ було обговорено актуальні для енергетичної галузі та для енергокомпанії проблеми та загрози, підготовку до опалювального сезону, готовність підприємства до роботи в кризових умовах, передає прес-служба компанії.

«Головних загроз, які я бачу нині, є дві: перша – нестача палива на електростанціях та, як наслідок, нестача енергоресурсів, друга – це імовірна негативна реакція суспільства на вимкнення електропостачання, які можливі через цей енергодефіцит», – зазначив на зустрічі голова правління Олександр Бубен.

«Ми розуміємо, що ця зима буде непростою і аварійною, тому готуємо наше обладнання до максимальних навантажень, – додав Бубен. – Через брак газу люди масово переходитимуть електричні котли та обігрівачі, це дасть ту загрузку на, яку наші мережні не розраховані. Наразі ми підсилюємо слабкі місця, замінюємо обладнання, робимо все, щоб підготуватися до холодного періоду».

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні розгорнулася у відповідності до прохання Уряду України до ОБСЄ та консенсусної домовленості усіх 57 держав учасників ОБСЄ. Спостерігачі покликані сприяти зменшенню напруження, становленню миру, стабільності та безпеки. Вони проводять моніторинг ситуації в усіх регіонах, вивчають імовірні загрози та ризики.

Івано-Франківське відділення місії ОБСЄ організовує зустрічі представників місії з керівниками великих підприємства міста та області.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...