Цифровізація в школі: 300 прикарпатських закладів освіти використовують нову інформаційну систему EvaluEd

Автор: Костинюк Олександр

21 Sep, 2022 15:11

Поділитись публікацією
Цифровізація в школі: 300 прикарпатських закладів освіти використовують нову інформаційну систему EvaluEd

З вересня школи Івано-Франківської області долучилися до використання загальноукраїнської інформаційної системи EvaluEd.

Нова інформаційна система допоможе:

  • провести школам самоаналіз якості власної освітньої діяльності. За допомогою системи директор школи отримає узагальнений розгорнутий звіт про свою роботу, діяльність вчителів, оцінки учнів та освітнє середовище закладу освіти.
  • Провести сертифікацію вчителів. Система допоможе швидко опрацювати дані та надати кожному учаснику сертифікації візуалізовані результати.
  • Разом з управлінням Державної служби якості освіти в Івано-Франківській області підготуватись й провести інституційний аудит.

Наразі заклади освіти створюють особисті кабінети та готуються до дистанційного збору даних за допомогою системи. Про це інформує “Галку” Управління Державної служби якості освіти в Івано-Франківській області.

Довідково. Інформаційно-аналітична система EvaluEd розроблена Державною службою якості освіти України за сприяння Чеської агенції розвитку та Чеської шкільної інспекції. Її адмініструють працівники Служби, надаючи доступ лише верифікованим користувачам, щоб унеможливити внесення недостовірних чи дубльованих даних.

Теги: