Цивільне укриття міського перинатального центру відремонтує фірма-фігурант кількох кримінальних справ

Автор: Вадим Войтик

14 Гру, 2023 15:50

Поділитись публікацією
Цивільне укриття міського перинатального центру відремонтує фірма-фігурант кількох кримінальних справ

Споруду цивільного захисту – укриття акушерського корпусу КНП “Міський клінічний перинатальний центр Івано-Франківської міської ради” капітально відремонтують. Підрядник – фірма з неоднозначною репутацією.

Інформацію про відповідний договір розміщено у системі Prozorro

Кошторис робіт передбачає улаштування перегородок, опорядження стін, монтаж дверей, підвісної стелі, бетонну стяжку, укладання плитки, а також облаштування туалетів і душових. Крім того, буде оновлено електропроводку та влаштовано вентиляцію.

Замовником є комунальне підприємство обласної ради “Будінвест”, договір укладено з єдиним учасником тендеру – франківським ТОВ “Західінком”. Вартість робіт 4 436 946,26 грн. 

Роботи мають бути виконані до кінця 2024 року.

За даними аналітичної системи YouControl ТОВ “Західінком” є фігурантом кількох кримінальних справ 2023 року, пов’язаних саме з виконанням будівельних робіт на замовлення КП “Будінвест”.

Засновник та керівник підприємства Андрій Ровенко неодноразово визнавався винним дорожньо-транспортних пригод та керуванні транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. У серпні 2022 року його оштрафували на 17 тис. грн та позбавили права керування на один рік.

 

Читайте також: Тендер на 477 мільйонів: Верховинська лікарня планує реконструкцію та добудову