Туриста не пустили до Австралії через відео на смартфоні

Автор: Вадим Войтик

07 Тра, 2019 23:07

Туриста не пустили до Австралії через відео на смартфоні

Індійського туриста не пустили до Австралії через відео на смартфоні. Знайомство з Австралією обмежилося стінами імміграційного центру.

2 травня індійський турист, який прилетів до Австралії рейсом з Малайзії, на в’їзді піддався посиленому огляду. Представники прикордонної служби Міжнародного аеропорту міста Перт вирішили вивчити вміст не тільки валізи 45-річного чоловіка, але і його телефону. Там було знайдено відеозапис, який служителі правопорядку характеризують як «огидне зображення фізичного насильства над дитиною», повідомляє National Geographic.

«Відвідувачі Австралії повинні знати, що зображення, що показують будь-яку форму експлуатації дітей, не допускаються в нашу країну», -заявив глава регіонального відділення прикордонної служби Рід О’Доннелл.

Прикордонники відзначають, що відео не носило сексуального характеру, однак дитина була у вкрай тяжкому становищі.

«За ввезення будь-яких обурливих матеріалів, і, зокрема, матеріалів про експлуатацію дітей, передбачено покарання», – додає О’Доннелл.

Індійцеві було відмовлено у в’їзді, а його віза була анульована. Турист провів в Пертському імміграційному центрі кілька днів, а вранці 5 травня був висланий з країни. Інформації про будь-які інші заходи на його адресу не повідомляється. Тим часом згідно із законом Австралії максимальне покарання за ввезення матеріалів, пов’язаних з експлуатацією дітей, передбачає 10 років тюремного ув’язнення, або штраф у розмірі 525 000 доларів США.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry