Туристичний потенціал Івано-Франківська та області презентують у Варшаві (ФОТО)

Автор: Застава Максим

23 Лис, 2018 19:21

Туристичний потенціал Івано-Франківська та області презентують у Варшаві (ФОТО)
Туристичний потенціал Івано-Франківської області презентується на міжнародній туристичній виставці у Польщі, яка відбувається 22-24 листопада у м. Варшаві.

У рамках розвитку державно-приватного партнерства, з метою реалізації спільних маркетингових проектів влади і бізнесу, учасником від регіону є туристична компанія «Апельсин», керівник якої нещодавно був обраний головою Туристичної ради Івано-Франківської області.

Також учасником виставки є місто Івано-Франківськ, яке презентують представники профільного управління міської ради, пише “Галка” з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

Увага до цієї виставки особлива, тому що Польща є одним із головних цільових ринків іноземного туризму для Прикарпаття.

За даними моніторингу мобільності абонентів вітчизняного оператора зв’язку, поляки та білоруси залишаються одними із найчисельніших груп іноземців, які відвідують нашу область.

У 2016 році Прикарпаття відвідало 14 тис. поляків, найчастіше вони приїжджали у травні, липні та серпні. Минулого року кількість поляків зросла до майже 18 тис. осіб, причому найчастіше вони перебували на території регіону у серпні та грудні. Як правило, тривалість перебування коливається від одного до трьох днів, рідше до семи днів.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...