“Тут я зростав і формувався як особистість,” – нового голову Івано-Франківської ОДА представили колективу (ФОТО)

Автор: Турій Роман

28 Гру, 2020 09:19

“Тут я зростав і формувався як особистість,” – нового голову Івано-Франківської ОДА представили колективу (ФОТО)

Вранці 28 грудня під час традиційної онлайн-наради колективу Івано-Франківської обласної державної адміністрації представили новопризначеного голову ОДА Андрія Бойчука. 

Читайте також: "Вся країна буде з вами", - голова ОДА кличе долучитися до флешмобу на підтримку футболістів збірної (ФОТО)

Як інформувала “Галка” раніше, Офіс Президента 26 грудня повідомив, що Володимир Зеленський своїм указом від 24 грудня призначив Андрія Бойчука головою Івано-Франківської ОДА (ФОТОФАКТ).

У вітальному слові Бойчук переразував пріоритети своєї роботи на посаді.

“Тут я зростав і формувався як особистість. Пріоритет для мене – реалізація програми президента України “Велике будівництво”. Епідемія коронавірусу – виклик для усього світу. Необхідно раціонально використовувати наявний ресурс у боротьбі з хворобою, забезпечувати лікарні киснем… Реформа децентралізації. Зацікавлений спілкуватися з кожним головою ОТГ і села… Відновлення області після стихії… Інвестиції – виробничий потенціал області повністю не розкритий, це один з пріоритетів… Окрема увага буде приділена комунікаціями з мешканцями. ОДА не повинна бути відірваною від людей. Дякую, давайте працювати”, – сказав у вітальній промові Андрій Бойчук.

Привітав з призначенням Бойчука присутній на нараді голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич. Він подарував йому букет квітів.

“Вірю, що ваш управлінський досвід дозволить успішно виконувати ті завдання, які поставив вам президент. Наша область в останні роки спокійна, сприяла в цьому конструктивна співпраця ОДА і обласної ради. Маю надію, так буде і надалі”, – наголосив Сич.

Після цього на нараді почали обговорювати виконання програми “Велике будівництво”. В області в ході проєкту реалізовують ремонти і будівництво 14-ти об’єктів – доріг, стадіонів, дитсадків.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...