“Тут я зростав і формувався як особистість,” – нового голову Івано-Франківської ОДА представили колективу (ФОТО)

Автор: Турій Роман

28 Гру, 2020 09:19

“Тут я зростав і формувався як особистість,” – нового голову Івано-Франківської ОДА представили колективу (ФОТО)

Вранці 28 грудня під час традиційної онлайн-наради колективу Івано-Франківської обласної державної адміністрації представили новопризначеного голову ОДА Андрія Бойчука. 

Читайте також: Зеленський призначить головою Івано-Франківської ОДА сотника Майдану

Як інформувала “Галка” раніше, Офіс Президента 26 грудня повідомив, що Володимир Зеленський своїм указом від 24 грудня призначив Андрія Бойчука головою Івано-Франківської ОДА (ФОТОФАКТ).

У вітальному слові Бойчук переразував пріоритети своєї роботи на посаді.

“Тут я зростав і формувався як особистість. Пріоритет для мене – реалізація програми президента України “Велике будівництво”. Епідемія коронавірусу – виклик для усього світу. Необхідно раціонально використовувати наявний ресурс у боротьбі з хворобою, забезпечувати лікарні киснем… Реформа децентралізації. Зацікавлений спілкуватися з кожним головою ОТГ і села… Відновлення області після стихії… Інвестиції – виробничий потенціал області повністю не розкритий, це один з пріоритетів… Окрема увага буде приділена комунікаціями з мешканцями. ОДА не повинна бути відірваною від людей. Дякую, давайте працювати”, – сказав у вітальній промові Андрій Бойчук.

Привітав з призначенням Бойчука присутній на нараді голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич. Він подарував йому букет квітів.

“Вірю, що ваш управлінський досвід дозволить успішно виконувати ті завдання, які поставив вам президент. Наша область в останні роки спокійна, сприяла в цьому конструктивна співпраця ОДА і обласної ради. Маю надію, так буде і надалі”, – наголосив Сич.

Після цього на нараді почали обговорювати виконання програми “Велике будівництво”. В області в ході проєкту реалізовують ремонти і будівництво 14-ти об’єктів – доріг, стадіонів, дитсадків.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...