“Тут живе луганська наволоч”: франківському активісту-переселенцю погрожують (ФОТОФАКТ)

Автор: Сидорчук Василь

03 Вер, 2018 11:30

Поділитись публікацією
“Тут живе луганська наволоч”: франківському активісту-переселенцю погрожують (ФОТОФАКТ)

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук голова благодійної організації «Благодійний фонд «Підліток» Сергій Попов, повідомляє “Галка”.

Читайте також: Про виборчі результати «Свободи»: Поразка не нищівна, а повчальна – політик

Вночі на його дверях квартири у селі Крихівці наліпили листок з написом: “В цій квартирі живе луганська наволоч. ГЕТЬ з Української землі”.

“Ми комусь сильно наступили на хвіст. Викликав поліцію, щоб зафіксували факт. Так. Я не приховую, що я і моя сім’я з Луганська. Ми не приховуємо, що займаємося захистом прав переселенців – особливо на землю. Залякати не вийде. Будемо йти вперед”, – про це йдеться у дописі Сергія Попова.

Голова організації розповів журналістці “Галці”, що він не має здогадок, хто б міг зробити таку неприємність. Але цей інцидент сприймає як погрозу та пряму дискримінацію за місцем народження і проживання.

“Ми відстоюємо права, щоб переселенці отримували землю в Івано-Франківській області, на тій підставі, що вони також є громадянинами України. Ці люди теж мають право на клаптик землі не лише на Луганщині, а й на  Франківщині”- зазначив Сергій Попов.

Теги: