Тваринам у потягах може стати вільніше — УЗ

Автор: Застава Максим

03 Лип, 2024 13:08

Поділитись публікацією
Тваринам у потягах може стати вільніше — УЗ

“Укрзалізниця” ініціювала оновлення до правил перевезення тварин великих і малих розмірів. Зміни вступлять у дію після публічних обговорень і в разі затвердження Державною регуляторною службою України.

Читайте також: Вихідними "Укрзалізниця" запускає "гірський шатл" Франківщиною

Про це пише “Галка” з посиланням на УЗ.

Що може змінитися

  1. Приберуть визначення “жорстка конструкція” з опису переносок: підійде сучасний рюкзак для тварин, аби лиш із водонепроникним абсорбуючим дном.
  2. Для малих тварин до 45 см у холці дозволять тимчасове перебування без переноски — для здорової активності та/або сну на полиці купе.
  3. Для великих собак від 45 см дозволять проїзд ще й у вагонах СВ та РІЦ (RIC) за повного викупу купе.
  4. Для великих собак в Інтерсіті+ проїзд теж стане можливим — за умови викупу всіх місць, що розміщені єдиним блоком у ряду.
  5. Будь-які службові собаки представників Сил оборони зможуть безоплатно їхати в усіх типах вагонів — з намордником і повідцем.

“Якщо ви відчуватимете дискомфорт або алергічну реакцію від сусідства з твариною, ми забезпечимо альтернативні місця”, – кажуть у компанії.

Оновлення правил, кажуть в УЗ, дійшли після вивчення досвіду залізниць-патнерів й спільно з експертами зоозахисної організації UAnimals, юристами, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури.

фото: UAnimals