Твір коломиянина про Шерлока Голмса опублікував англомовний інтернет-журнал

Автор: Зелінська Таня

08 Чер, 2020 12:46

Твір коломиянина про Шерлока Голмса опублікував англомовний інтернет-журнал

У літньому номері анґломовного інтернет-журналу «Proceedings of the Pondicherry Lodge: Summer 2020» побачила світ анґломовна версія повісті Миколи Савчука «Коломийська історія Шерлока Голмса» (Kolomyian History of Sherlock Holmes) з ілюстраціями коломийського художника Миколи Яцурака. Повість переклав Анатолій Олійник.

Читайте також: На Мазепи почали відновлювати мурал, який осипався взимку від негоди

Цю книжку коломийський автор видав ще 2016 році у місцевому видавництві «Вік». Вона сподобалася читачам та була удостоєна міської літературної премії ім. Тараса Мельничука. У детективі розповідається про розслідування відомим детективом Шерлоком Голмсом заплутаної справи в Коломиї про вбивство англійського інженера, який мешкав у нашому місті, а працював у Слободі на нафтових промислах. Подія відбувається на початку 1900-х років і відтворює тогочасні реалії нашого міста: за сюжетом Шерлок Голмс ночує в коломийському готелі, харчується в ресторанах, які тоді функціонували в нашому місті, ходить коломийським ринком…

Тепер і анґломовний читач може ознайомитися з книжкою коломийського автора і навіть дізнатися, що на світі є таке місто Коломия, інформує “Галка” з посиланням на “Дзеркало медіа”.

До слова, «Proceedings of the Pondicherry Lodge» («Записки Пондішеррі-Лодж») видає Sherlock Holmes Society of India (Товариство Шерлока Голмса в Індії»). Його центр міститься у кількамільйонному м. Бенґалуру, штат Карнатака (Індія). Товариство існує від 2001 р. і є відомим у світі шанувальників великого лондонського детектива. Воно видавало спочатку паперовий, а віднедавна — лише електронний варіант журналу. Тепер він виходить двічі на рік.

Журнал з англомовною версією повісті Миколи Савчука доступний за цим посиланням.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry