Творча група презентувала франківцям трагікомедію “Генделик” (ТРЕЙЛЕР)

Автор: Турій Роман

12 Жов, 2019 17:46

Творча група презентувала франківцям трагікомедію “Генделик” (ТРЕЙЛЕР)

12 жовтня в рамках “Тижня українського кіно” франківцям презентували повнометражний фільм “Генделик” режисера Тараса Дударя.

Cценарій “Генделика” створено за мотивами оповідань відомого режисера, літератора та сценариста Олександра Столярова, який пішов з життя перед стартом зйомок. Через це вже затверджений творчий план авторська група змінила – у кіно можна простежити низку сцен, в якій впізнається Столяров.

Загалом, фільм – цісторія про сценариста Івана Герасимова, який через творчу кризу не здає вчасно сценарій фільму. Гонорар витрачений, і замовник – кримінальний авторитет – погрожує йому вбивством. Сценарист змушений тікати. Він потрапляє до різних загадкових місць. Урешті опиняється в кафе “Перехрестя”, що перебуває поза часом і простором. У цьому кафе Іван зустрічає дивних людей, які допомагають йому розібратися в собі і зрозуміти, що для того, аби мати майбутнє, треба залишити тягар спогадів у минулому.

“Як по мірках кіно, зняли його дуже швидко, за 13 днів”,- сказав режисер Тарас Дудар.

 

“Цей фільм дуже глибокий, але водночас і легкий, і світлий. Нам здається, що кожна людина, будь-якого віку знайде для себе якусь лінію, і він буде йому цікавий”,- каже акторка Людмила Загорська.

 

Проєкт стрічки “Генделик” став одним із переможців десятого конкурсного відбору Держкіно і отримав державну фінансову підтримку розміром 5 млн 284 тис. 175 грн при загальній вартості виробництва фільму 9 млн 375 грн.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...