Творці реаліті-шоу “За склом” вирішили реанімувати проєкт у готелі “Дністер”

01 Кві, 2021 15:05

Поділитись публікацією
Творці реаліті-шоу “За склом” вирішили реанімувати проєкт у готелі “Дністер”

В Івано-Франківську невдовзі можуть розпочатися нові зйомки пешого на території СНД скандального реаліті-шоу “За склом”.

Читайте також: Мерія Франківська вирішила створити орган, через відсутність якого програла суд за “Дністер”

Нагадаємо, його знімали в Росії у 2001-2002 роках. Підстаркуваті продюсери шоу помітили в інтернеті резонанс навколо так званої реставрації готелю “Дністер” в Івано-Франківську. Першого квітня, у міжнародний день сміху, вони поширили коментар щодо зацікавлення у реанімації телешоу саме на Прикарпатті, пише “Галка”. 

“Наше скандальне шоу не могло не помітити гидкий, а головне скандальний ремонт готелю “Дністер”. Ми зацікавлені у синергії двох брендів, аби створити щось ще скандальніше, на всю Україну, або й СНД”, – кажуть продюсери проєкту.

Творці проєкту вже оголосили кастинг шести чоловіків і жінок, віком від 21 до 24 років, які житимуть разом у скляному холі готелю “Дністер” і будуть під наглядом 26 камер.

Як відомо, власники готелю Дністер довели споруду до передаварійного стану, під соусом реставрації пам’ятки архітектури надбудували ще півтора поверхи та встановили дах на свій смак. Окрім того підприємець Бойко, власник готелю “Дністер”, вирішив засклити частину колон, під якими завжди вільно ходили пішоходи. Простір колонади забрали для збільшення холу готелю.