Twitter звинуватив Meta у привласненні комерційної таємниці через створення платформи Threads

Автор: Андрій Макітра

07 Jul, 2023 11:45

Поділитись публікацією
Twitter звинуватив Meta у привласненні комерційної таємниці через створення платформи Threads

Twitter погрожує Цукербергу подати в суд на Meta через створення платформи Threads. Компанія Meta відкинула звинувачення.

Про це пише “Галка” з посиланням на “Медіамейкер”.

Через кілька годин після виходу платформи Threads юрист Twitter Алекс Спіро надіслав листа генеральному директору Meta Марку Цукербергу, в якому звинувачує компанію в привласненні комерційної таємниці Twitter.

Довідка: Threads — безплатний застосунок, який Meta позиціює як «Instagram для текстових розмов‎». Проте користувацький інтерфейс програми дуже схожий на стрічку Twitter і дублює відомі функції платформи, що може скласти йому конкуренцію.

Публікації в Threads матимуть назву «треди». Серед функцій: коментування, вподобання, обмін у застосунку та поза ним, а також налаштування того, хто може відповідати на ваші публікації.

Користувач отримує таку ж стрічку як у Twitter: вона містить теми, опубліковані людьми, за якими стежить користувач, і рекомендований контент від нових авторів.. Дописи можуть містити текст до 500 символів, відео до 5 хвилин, картинки та зовнішні покликання.

Як і в Instagram, користувач може скасувати підписку, заблокувати, обмежити або повідомити про порушення правил спільноти.

Прив’язка до Instagram

Для входу в застосунок можна використовувати наявний акаунт в Instagram, що схоже на те, як Messenger пов’язаний із Facebook. Це має допомогти залучити користувачів. Водночас створити обліковий запис без облікового запису в Instagram — не можна. Крім того, вся можлива інформація з Instagram — ім’я користувача Instagram, список друзів, історія розмов — потрапить до нового застосунку. Проте буде можливість налаштувати свій профіль спеціально для Threads.

Також в акаунтах Threads відображається номер користувача цієї соцмережі. Тож підрахунок кількості нових користувачів є прозорим і відбувається в режимі реального часу.

Важливо, що видалення облікового запису Threads видаляє також і обліковий запис в Instagram. Про це компанія зазначила у «Додатковій політиці конфіденційності».

Читайте також: Маск і Цукерберг битимуться у прямому етері