Тягнибок анонсував рішення, які прийме франківська міська рада стосовно підтримки учасників АТО

Автор: Турій Роман

03 Aug, 2014 09:26

Поділитись публікацією
Тягнибок анонсував рішення, які прийме франківська міська рада стосовно підтримки учасників АТО

На останній сесії Львівської міської ради з ініціативи фракції ВО «Свобода» депутати затвердили муніципальну програму підтримки учасників АТО та членів їхніх сімей.

Читайте також: Марцінків віддав 42 га в Хриплині саудівському мільярдеру? А хіба це не суперечить програмі ВО "Свобода"? - фактчек Галки

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав лідер «Свободи» Олег Тягнибок.

За його словами, ця програма (5 мільйонів 200 тис. грн.) передбачає комплексну підтримку львів’ян, які беруть участь в АТО на сході України, а також членів їхніх сімей:

– надання матеріальної допомоги сім’ям учасників АТО;

– звільнення учасників АТО та членів їхніх сімей від квартирної плати;

– допомогу в лікуванні та відправленні постраждалих на реабілітацію;

– безоплатне харчування для дітей із сімей учасників АТО у школах та дитсадках;

– допомогу на оздоровлення та відпочинок, безкоштовну участь у програмі навчання плавання;

– психологічну допомогу для тих, хто повертається із зони бойових дій;

– висвітлення у ЗМІ заходів, спрямованих на підтримку учасників АТО та їхніх сімей.

Також, для допомоги львівським воїнам з ініціативи свободівців львівські депутати того ж дня спрямували кошти з бюджету на потреби армії. Це 1 млн. грн. на фінансування потреб батальйону «Львів» та в/ч 4114 Національної гвардії України (на придбання бронежилетів, засобів особистої гігієни, наметів, спальних мішків, радіостанцій, забезпечення учасників АТО транспортними витратами).

«Націоналісти показали приклад того, як місто повинне дбати про своїх жителів, які зараз на передовій боротьби за територіальну цілісність Української держави та свободу української нації.

Аналогічні рішення незабаром ухвалюватимуть місцеві ради, де представлені свободівці (Тернопіль, Івано-Франківськ, інші).

Окрім того, за ініціативи Держземагентства, яке очолює свободівець Сергій Рудик, військовослужбовці, що беруть участь в АТО та члени родин учасників бойових дій, які загинули в ході АТО, у найкоротші терміни та за сприяння землевпорядної служби отримають земельні ділянки», – написав Тягнибок.

 

Теги: