Тягнибок у Франківську зізнався, що його насторожує коаліційна угода (ФОТО)

Автор: Турій Роман

30 Лис, 2014 17:10

Поділитись публікацією
Тягнибок у Франківську зізнався, що його насторожує коаліційна угода (ФОТО)

30 листопада в Івано-Франківську зустрівся з громадою лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок.

Читайте також: Ще одна франківська школа отримала новий спортивний майданчик (ФОТО)

Почути Тягнибока прийшли близько тисячі прикарпатців – приміщення обласної філармонії було вщент заповнене. Його слухали навіть у фойє.

Прихильникам очільник “свободівців” розповів про причини поразки партії на виборах та недосконалість коаліційної угоди.

Зокрема Тягнибок визнав – під час виборів до Верховної Ради фактично усі партії використовували лозунги, які раніше асоціювалися лише з “Свободою”.

“Чому нас немає в парламенті? Та бо ми не потрібні, не вигідні. Бо коли треба було гинути на Майдані, по  тисяч людей чергувати, то звичайно, тоді ми були потрібні. Коли наші партнери вчорашні побачили, що “Свобода” встановила іншу систему координат стосунків в парламенті, тоді ми стали не потрібні. На жаль, ми опинилися в ситуації, коли не зуміли відбити атак, нападів, наших колишніх партнерів, які наймали різні піар-компанії, щоби “топити” “Свободу””, – сказав Тягнибок.

Тепер у нього є застороги – чи слова ліберальних сил зійдуться з реальними діями у парламенті, коли прийдеться демонструвати своє бажання розбудовувати українську за змістом державу.

Він впевнений – партію свідомо не впустили у парламент, інакше коаліційна угода мала б зовсім інший зміст. Адже там немає згадки про люстрацію і деолігархізацію України, як і про боротьбу з корупцією.

“Програма реформ, яка затверджена коаліційною угодою, в цілому є ліберальною за своїм змістом, не націоналістичною. Це вже мене насторожує. На першому місці стоїть реформа неефективного держуправління та дерегуляція діяльності бізнесу. Про люстрацію там взагалі нічого нема”, – каже націоналіст.

Тепер “Свобода”, впевнений Тягнибок, буде чи не єдиною силою, яка буде “національною альтернативою”, тож партії потрібно укріпляти свої ряди, та залучати нових прихильників.

Теги: