Тимчасова комісія перевіряє роботу баштових кранів на будівництвах Франківська (ВІДЕО)

Автор: Зелінська Таня

16 Чер, 2021 07:49

Тимчасова комісія перевіряє роботу баштових кранів на будівництвах Франківська (ВІДЕО)

В Івано-Франківську тимчасова комісія перевіряє експлуатацію баштових кранів на об’єктах будівництва.

За словами заступника начальника управління – начальника відділу контролю за будівництвом Управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю Романа Бобриса, до складу тимчасової комісії залучені також представники Управління Держпраці в Івано-Франківській області та Управління праці Івано-Франківської міської ради.

«Оскільки будівельні майданчики є об’єктами підвищеної небезпеки, то в першу чергу звертаємо увагу на дотримання норм щодо охорони праці, а також вивчаємо документацію по експертному дослідженню баштових кранів», – зазначає головний спеціаліст відділу по удосконаленню праці Управління праці міськради Світлана Проніна.

Начальник відділу нагляду в будівництві, машинобудуванні, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці в Івано-Франківській області Андрій Іванишин підкреслює, що особлива увага звертається на безпечну експлуатацію вантажопідіймальних кранів, інформує “Галка” з посиланням на офіційний сайт міста.

«Кожен вантажопідіймальний кран повинен пройти технічний огляд, експертне обстеження. До обслуговування крана, проведення завантажувальних та розвантажувальних робіт має допускатись навчений персонал», – каже Андрій Іванишин.

Та додає, що на будівельних майданчиках також проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо легалізації праці. Станом на початок червня перевірено 6 об’єктів будівництва.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...