У 2021 на “гвардію Марцінківа” з бюджету міста піде 17 мільйонів гривень, – Войтик

17 Лют, 2021 16:26

У 2021 на “гвардію Марцінківа” з бюджету міста піде 17 мільйонів гривень, – Войтик
У 2021 році утримання КП “Добродій” обійдеться громаді Івано-Франківська у 17 мільйонів гривень. 

Читайте також: Франківськ - перший в Україні за кількістю заступників і радників міського голови та витратами на їх утримання

Про це повідомив депутат Івано-Франківської міської ради Вадим Войтик.
“Серед десятків незрозумілих структур, які утримують коштом платників податків Івано-Франківська, числиться і так звана «Муніципальна інспекція «Добродій». Це – нащадок днями остаточно ліквідованої «Муніципальної варти», яка прославилася тим, що розбила силами своїх бухих працівників аж два недешевих автомобілів.
Чим займається «Добродій» сказати важко. Бо крім подвигів на кшталт фотографування облич підлітків з пивом та зашкварами з ромами нічого і не пригадаєш. А от те, що ця особиста гвардія Марцінківа пристойно вартує для збанкрутілого міського бюджету – докази є.
Так днями виконком затвердив оновлений штатний розпис марцінківських легінів. Аж на 95 осіб.
Місячний зарплатний фонд підприємства складає 722 тисячі гривень. Втім, насправді ціна питання для бюджету – удвічі більша, адже є ще премії. У підсумку лише в січні «Добродій» вартував бюджету Івано-Франківська 1,4 млн. грн.
“Вдумайтеся, персональна армія Марцінківа (а до його появи на посаді мера такої структури і таких витрат не було) вартує платникам податків майже 17 мільйонів гривень на рік! СІМНАДЦЯТЬ МІЛЬЙОНІВ. Це – вартість капітального ремонту невеличкої вулиці, навіть з відкатами, які так любить команда Руслана Романовича.
Мер анонсував затягнення поясів з огляду на розтрачений ним міський бюджет. Витрати на «Добродія» – чітка ілюстрація слова і діла”,  -підсумував Войтик.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • angry 1
  • angry
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...