У 2024 році з Прикарпаття закордон примусово відправили сімох іноземців

Автор: Андрій Макітра

08 Бер, 2024 19:26

Поділитись публікацією
У 2024 році з Прикарпаття закордон примусово відправили сімох іноземців

Від початку року в Івано-Франківській області виявили 11 нелегальних мігрантів. Семеро іноземців, які порушили міграційне законодавство, вже виїхали. Зокрема, з Івано-Франківська, Надвірнянського і Косівського районів, а також з однієї з громад колись Рогатинського району.

Про це пише Галка з посиланням на допис Міграційної служби Івано-Франківської області.

У пункті перетину кордону з Республікою Молдова працівники УДМС в області “видворили” з України 44-річного громадянина Грузії. Також декількома днями раніше громадянина росії.

“У низці випадків працівники міграційної служби наразі здійснюють відповідні заходи щодо завершення процедури примусового “видворення” чи примусового повернення до країн походження іноземців-правопорушників. Йдеться про питання ідентифікації іноземців (оформлення документів для перетину кордону України, а також проїзних документів)”, – зазначили в УДМС.

Міграційники також повідомили, що на сьогодні тривають процедури щодо “видворення” з України 7 іноземних громадян. Ці особи наразі утримуються у спеціалізованому пункті тимчасового перебування іноземців.