У 2024 році облрада планує надати шефської допомоги військовим частинам на 50 мільйонів гривень 

Автор: Зелінська Тетяна

22 Гру, 2023 13:18

Поділитись публікацією
У 2024 році облрада планує надати шефської допомоги військовим частинам на 50 мільйонів гривень 

На програму шефської допомоги військовим частинам ЗСУ Івано-Франківська обласна рада планує виділити 50 мільйонів гривень. Гроші витрачають, зокрема, на матеріальне забезпечення військових формувань.

Читайте також: У бюджеті нуль: Івано-Франківська облрада відшукала 29 млн грн на очищення доріг взимку

Про це пише «Галка» з двадцять восьмої сесії Івано-Франківській обласної ради.

Заступник голови Івано-Франківської ОДА Віталій Ільчишин повідомив, що програма шефської допомоги військовим частинам ЗСУ (2021-2025 роки) приймалася ще у 2021 році. До початку повномасштабної війни щороку на неї виділяли 1,5 мільйона гривень. 

«На цей час в області сформовано ще шість нових батальйонів, які також воюють на лінії зіткнення. Протягом 2023 року обласна рада двічі збільшувала цю програму. Кінцева сума була 50 мільйонів гривень. За цей час була надана субвенція сімом військовим формуванням (19,8 млн грн), 13 формуванням передали матеріальних цінностей на суму 28,9 млн грн. Закупили 51 «старлінк», 54 квадрокоптери різних модифікацій, 123 радіостанції та інше», – каже Ільчишин.

Цього року на програму просять додатково виділити 48 мільйонів гривень. У сумі фінансове забезпечення програми буде близько 50 млн грн. 

Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич підтримав це рішення та відзначив, що протягом року вони будуть намагатися забезпечити цю програму.

«Це рішення намір, а не закладені гроші у бюджеті. Якщо буде потреба, то ми протягом року будемо вносити зміни до фінансового наповнення цієї програми», – наголосив Сич.

«ЗА» проголосували 61 депутат. Рішення прийняте.

Інші новини з сесії Івано-Франківської обласної ради: