У 238 закладах освіти області діють інклюзивні класи

Автор: Застава Максим

12 Лют, 2019 17:13

У 238 закладах освіти області діють інклюзивні класи
У понеділок, 11 лютого, у рамках робочої поїздки на Коломийщину голова облдержадміністрації Олег Гончарук разом із народними депутатами України Андрієм Іванчуком, Максимом Бурбаком та Володимиром Шкварилюком ознайомився із роботою інклюзивно-ресурсного центру для дітей із особливими освітніми потребами.

Читайте також: У Коломийській ЦРЛ показали, як працює новітнє медичне обладнання (ФОТО)

У даному закладі, який створений у жовтні минулого року та  розрахований на надання комплексно-педагогічної оцінки розвитку дітей та здійснення психолого-педагогічного супроводу, відбувається розвиток дрібної загальної моторики та здійснюється корекція координації рухів у дітей, пише “Галка” з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

За словами Олега Гончарука, діти з особливими освітніми потребами повинні отримувати фахову допомогу. Задля цього мають бути створені рівні можливості для всіх категорій дітей.

“На Прикарпатті минулого року нам вдалося організувати інклюзивне навчання для 414 дітей із особливими освітніми потребами. Класи із інклюзією було відкрито у 238 закладах загальної середньої освіти області”, – зазначив Гончарук.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...