У 5-тій хвилі мобілізації до війська заберуть 74 тисменичан та 8 їхніх машин

Автор: Турій Роман

24 Кві, 2015 19:15

У 5-тій хвилі мобілізації до війська заберуть 74 тисменичан та 8 їхніх машин

В Тисменицькому і Тлумацькому районах з 10 квітня стартували заходи в межах 5 хвилі мобілізації.

Читайте також: Унікальні вулики відновлюють на Косівщині (ВІДЕО)

Районний військкомат розпочав роботу з вивчення мобілізаційних ресурсів та уточнення персональних даних громадян, одночасно проводяться заходи оповіщення військовозобов’язаних, яке триватиме з 15-го квітня до 7-го червня. Наступник кроком буде проведення медичних оглядів, які проводитимуться із 16-го квітня по 5-те червня. Відповідно до планового завдання 5-ої черги мобілізації потрібно поставити 8 одиниць техніки та 74 військовослужбовців, в тому числі 6 офіцерів.

Однак поставлені завданнях можуть корегуватися, яке це вже було під час попередньої хвилі мобілізації. Якщо один із об’єднаних районів військкоматів області не буде справлятись із планами, то відбуватиметься перерозподіл завдань.

Із початком оповіщення 5 хвилі мобілізації вручено повістки 43 військовозобов’язаним.

Станом на 23 квітня військовий огляд пройшло 7 осіб, що складає 16% від усіх оповіщених. З них визнано придатними до військової служби 4 особи.

Разом з тим Тисменьцько-Тлумацький ОРВК виконує завдання призову на строкову військову службу. 22 квітня відбулася друга відправка призовників у військові частини в Київ, Білу Церкву, Харків, Десну для подальшого проходження військової служби, повідомив тво військового комісара Тисменицько-Тлумацького об’єднаного районного військового комісаріату капітан Лукань.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry