У “Батьківщині” ще не визначились, що робити з їхнім депутатом, який порушив виборче законодавство

Автор: Людмила Баран

09 Лис, 2015 12:45

У “Батьківщині” ще не визначились, що робити з їхнім депутатом, який порушив виборче законодавство

Очільник міської організації партії “Батьківщина” Руслан Терешко прокоментував “Галці” ситуацію щодо їхнього депутата Ярослава Горбового.

Читайте також: Франківські депутати перейменують Новгородську на честь Любомира Гузара (ОНОВЛЕНО)

Нагадаємо, у міській ТВК повідомляли, що кандидат не зовсім чесно вчинив з виборцями – зареєструвався самовисуванцем до сільської ради Хриплина, а водночас був зареєстрованим на виборах до  Івано-Франківської міської ради.

“Нам відома ця ситуація. Він багаторічний член партії. Але мотиви його піти самовисуванцем у село нам невідомі. Пробуємо розібратися у середині партії, чи ці порушення є такими, щоб вживати якихось заходів”, – сказав Руслан Терешко.

Він додав, що наразі певного рішення у партії щодо Ярослава Горбового не прийняли. Про якісь кроки повідомлять приблизно за тиждень.

За  словами Терешка, Горбовий був спочатку зареєстрований на виборах у Хриплині. Його пояснення ще не отримали.  Терешко припускає, що Горбовий так вчинив через незнання закону, який цього року змінився і ввів нові правила. Навіть ТВК не могло проконтролювати те, що кандидат був двічі зареєстрований.

Видання Galka.if.ua зверталося за коментарем до самого Ярослава Горбового, але поки що не вдалось його отримати.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...