У бік Тельманового йде колона російської техніки з сотні танків, БТР та “Градів”

Автор: Турій Роман

27 Aug, 2014 09:38

Поділитись публікацією
У бік Тельманового йде колона російської техніки з сотні танків, БТР та “Градів”

По дорозі сполученням “Старобешеве – Тельманове” у напрямку населеного пункту Тельманове рухається колона військової техніки в кількості до 100 одиниць.

Про це повідомляє прес-служба АТО на своїй сторінці в Facebook.

У той же час, відзначається зменшення військової присутності підрозділів Збройних Сил РФ у прикордонних районах Бєлгородської, Курської, Воронезької та Брянської областей цієї країни.

“Отримані дані щодо руху колони техніки в кількості до 100 од. (танки, БТР, РСВЗ “Град”, БМП) по дорозі сполученням “Старобешеве – Тельманове” в напрямку Тельманового. Відзначається наявність таких розпізнавальних знаків на техніці: кола або трикутники білого кольору”, – повідомили в прес-центрі АТО.

Разом з тим, за даними прес-центру, на виїзді з населеного пункту Побєда розгорнуто штаб батальйонної тактичної групи Збройних Сил РФ.

“В населений пункт Амвросіївка зайшло 5 БТР і 1 “Камаз” з живою силою. Отримана інформація, що з території Росії через населений пункт Дібровка в бік Дмитрівки пішла колона 6 РСЗВ “Град”, 8 тентованих “Камазів”, 2 “Урали” з живою силою”, – додали в АТО, пише газета юей.