У Білому домі обговорили Антикорупційну програму 2019

Автор: Застава Максим

22 Тра, 2019 11:07

У Білому домі обговорили Антикорупційну програму 2019

В Івано-Франківській облдержадміністрації обговорили Антикорупційну програму на 2019 рік.

Читайте також: На Прикарпатті стартував осінній призов (ФОТО)

22 травня в Івано-Франківській ОДА на зустрічі з представниками громадськості обговорили Антикорупційну програму на 2019 рік.

За словами керівника апарату франківської ОДА Романа Маланія, ця програма розроблена для того, щоб адекватно відреагувати на корупційні ризики сьогодення.

“Корупційний ризик – це ймовірність того, що відбудеться якесь корупційне правопорушення. Це може бути і розголошення посадовою особою конфіденційної інформації, і незаконний вплив, і багато інших. В ОДА ми розробляємо програму, аби запобігати цим правопорушенням”, – каже Маланій, інформує “Галка“.

Завідувачка сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату ОДА Ольга Ханенків зауважила, що Антикорупційна програма розроблена відповідно до Закону України “Про запобігання корупції”.

“Законом регламентовані розділи забезпечення засад загальної відомчої політики, оцінки корупційних ризиків, заходи антикорупційного спрямування та навчальні програми. Також програма визначає, як захистити людей, які подають повідомлення про корупційні ризики”, – розповідає Ольга Ханенків.

Заступник директора державного архіву в області Юрій Медвідь каже, що Антикорупційна програма на 2019 рік – хороша, але головне її дотримуватися.

“Нині презентували нову програму проти корупції. Ми її послухали, отримали для розгляду, детальніше ознайомимося з нею і будемо вносити якісь свої пропозиції”, – додає Юрій Медвідь.

Після усіх обговорень і пропозицій від громадськості Антикорупційну програму відправлять на погодження в НАЗК.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry